fbpx

Jak nagrać video CV

Czy wykorzystujesz postęp na swoją korzyść? Coraz więcej nowinek technologicznych sprawia, że mamy szeroki wachlarz opcji, dzięki którym możemy zaistnieć, pokazać się od strony, na której nam zależy. Jeśli wysyłałeś kiedyś CV, to wiesz, że niegdyś była to właściwie lista najważniejszych informacji o nas, obecnie zaś w Internecie można korzystać z generatorów, które oferują mnóstwo kreatywnych szablonów, za pomocą których możemy oddać naszą osobowość i przeszłość zawodową. Ale co, jeśli możesz pójść krok dalej?

Video CV to nowatorska forma przedstawiania siebie, swojej historii i dokonań za pomocą nagrania, która staje się coraz popularniejsza. Być może słyszałeś o tym i chcesz spróbować, ale nie wiesz, jak się za to zabrać, by zrobić efektowne i dobre pierwsze wrażenie. Dlatego właśnie powstał ten kurs! Zdobądź wiedzę i poznaj narzędzia, dzięki którym wyniesiesz swoje CV na zupełnie nowy poziom i zyskasz możliwość pokazania siebie tak, jak chcesz. Co Ty na to?

Rynek pracy zmienia się, w zależności od okoliczności na świecie, ale CV jest stałym elementem poszukiwania nowej posady. Niektórzy pracodawcy wymagają również listu motywacyjnego. A teraz wyobraź sobie, że jesteś takim pracodawcą i otwierasz kilka, jeśli nie kilkanaście, CV dziennie. Białe tło, czarne napisy, zdjęcie potencjalnego pracownika i posegregowane dane od góry do dołu. Ciężko wyróżnić się w takim stosie podobnych dokumentów, dlatego idealnym rozwiązaniem tego problemu jest video CV!

Żeby jednak efektywnie wykorzystywać ten nowoczesny sposób przedstawiania siebie, jako idealnego kandydata potencjalnemu pracodawcy, warto zadbać o podstawową wiedzę i narzędzia, dzięki którym nie tylko wyróżnisz się spośród konkurencji formą, ale i przekonasz do siebie sposobem opowiadania o sobie i tym, jak wypadniesz przed kamerą.

Jesteś gotowy, by sprawić, że Twoje CV wyróżni się spośród innych kandydatów, a Twoje szanse na zdobycie wymarzonego stanowiska pracy wzrosną?

Co otrzymujesz, kupując ten kurs?

 • nagrania z kursu;
 • 6 lekcji pełnych wartościowej, merytorycznej wiedzy i wskazówek;
 • około godzinę materiału.

Co zyskujesz, kupując ten kurs?

 • zwiększone szanse na rynku pracy, dzięki świadomie wykorzystanemu potencjałowi nowoczesnych technologii;
 • oszczędność środków finansowych, dzięki świadomości, że nie potrzebujesz drogiego i profesjonalnego sprzętu, by nagrać dobre wideo;
 • gotowy szablon tekstu pod Twoje video CV, który możesz uzupełnić i dostosować pod siebie, dzięki czemu najlepiej oddasz to, co chcesz o sobie powiedzieć;
 • niezbędne wskazówki, dzięki którym nauczysz się tekstu w taki sposób, że będziesz brzmiał pewnie, spokojnie i unikniesz sztuczności w oczach potencjalnego przełożonego;
 • rady, dzięki którym przed kamerą poczujesz się pewnie i swobodnie, co przełoży się na Twoje pierwsze wrażenie;
 • dobrze przygotowaną przestrzeń pod nagranie, dzięki świadomości, co możesz wykorzystać w domowym zaciszu, a to podniesie wizualny odbiór Twojego nagrania;
 • pewność siebie i spokój, że sobie z łatwością poradzisz, dzięki zdobytym podstawom.

Czego się nauczysz i dowiesz, kupując ten kurs?

 • nauczysz się wykorzystywać dostępne Ci narzędzia do nagrywania wideo;
 • dowiesz się, jakie najważniejsze informacje warto zawrzeć w swoim nagraniu;
 • poznasz szablon, dzięki któremu możesz stworzyć swoje pierwsze video CV;
 • dowiesz się, jak nauczyć się tekstu, by nie recytować go jak wiersza;
 • dowiesz się, co możesz zrobić i jak, by na nagraniu wyglądać swobodnie i naturalnie;
 • dowiesz się, jak zaaranżować domową przestrzeń, by można było z niej wyciągnąć dobre tło pod nagranie swojego CV.

Co zawierają lekcje?

MODUŁ 1 – Wprowadzenie

Korzyści i szanse video CV.

MODUŁ 2 – Co mówić?

Szablon tekstu video CV.

MODUŁ 3 - Jak się nauczyć tekstu?

Szablon tekstu video CV.

MODUŁ 4 - Jak wypaść dobrze przed kamerą?
MODUŁ 5 - Jak stworzyć domowe studio?
MODUŁ 6 - Check-lista i nagranie.

Kim jest twórca kursu?

Anna Oszajca – trener autoprezentacji, marki osobistej, twórca video, specjalista mediów, konferansjer i dziennikarz. Jej misją jest zmieniać osoby w osobowości medialne, kreując ich wizerunek w lokalnych biznesach, społecznościach oraz social mediach.

Anna pokazuje, jak wykorzystać kamerę i swój wizerunek do tworzenia silnej marki osobistej i jak występować, żeby inni chcieli to oglądać – a następnie kupować właśnie od Ciebie.

Jeśli czujesz, że potrzebujesz medialnego boosta, masz dość obaw i ograniczeń, które dławią Cię, gdy masz się zaprezentować światu – Anna jest tym człowiekiem, który zmieni Cię z osoby w osobowość medialną.