fbpx

Jeżeli robisz MLM, rób to przynajmniej dobrze!

Czy próbujesz swoich sił w marketingu wielopoziomowym? Jak każdy biznes, wymaga on nakładu czasu i energii, by się rozwinąć, ale przede wszystkim wymaga on ludzi. Biznes to ludzie, którzy razem z Tobą powinni wierzyć w jego ideę i działać na wspólną korzyść. By jednak stworzyć dobrze prosperujący interes, należy zebrać zespół, który nie tylko rozumie ideę, ale również chce ją rozszerzać, w poczuciu sensu i wizji sukcesu, ale również dzięki motywacji, która pcha do działania.

Jeśli zaczynasz działać w MLM lub robisz to od jakiegoś czasu, ale chcesz zacząć odnosić duże sukcesy, to ten kurs jest właśnie dla Ciebie! Dzięki niemu zdobędziesz podstawową wiedzę i poznasz narzędzia niezbędne do stworzenia biznesu, o jakim marzysz. Zacznij robić to dobrze już dziś!

Biznes MLM jest obecnie dość popularny na rynku i coraz więcej osób decyduje się na zaangażowanie w niego. Do prowadzenia sukcesywnego biznesu MLM niezbędna jest jednak wiedza, jak działać skutecznie i strategicznie. Dobrze jest znać sprawdzone sposoby na wdrażanie nowych osób do swojego zespołu i wskazówki, jak być dobrym liderem, który potrafi motywować i napędzać do działania. Praca w takiej strukturze opiera się na początku na rekrutacji, od której efektów w dużej mierze zależy sukces Twój i Twojego zespołu, dlatego pozyskanie wiedzy w tym obszarze jest niezbędne, jeśli chcesz robić to dobrze. Poznasz także prostą strategię pracy z klientem i najczęściej popełniane błędy w branży, aby móc ich uniknąć w swoim działaniu.

Jesteś gotowy na dawkę porządnej wiedzy, dzięki której rozwiniesz swój biznes w branży MLM?

Co otrzymujesz, kupując ten kurs?

 • ponad dwugodzinne nagranie.

Czego się dowiesz i co poznasz, kupując ten kurs?

 • dowiesz się, co zrobić, by media społecznościowe nie przypięły Ci łatki “SPAM”;
 • dowiesz się, jak wybierać ludzi do zespołu;
 • dowiesz się, jak budować długotrwałe relacje;
 • poznasz sprawdzone sposoby na motywowanie zespołu;
 • poznasz podstawowe błędy, popełniane przez większość ludzi w branży MLM.

Co zyskujesz, kupując ten kurs?

 • dzięki pozyskanej wiedzy nigdy nie zostaniesz uznany za spamera, a dzięki temu będziesz mieć szansę dotrzeć do większej liczby osób;
 • będziesz skutecznie budował relacje w oparciu o autorską metodę sprzedaży naturalnej Fryderyka Karzełka, które pozwolą Wam odnieść wspólny sukces;
 • nauczysz się budzić autorytet, dzięki czemu Twoi partnerzy będą zmotywowani oraz będą powielali Twoje działania;
 • unikniesz błędów, które popełnia większość ludzi w tej branży, dzięki czemu zwiększysz swoją szansę na sukces;
 • nauczysz się rekrutować do zespołu takie osoby, które będą wierzyć w Twój pomysł i działać na korzyść całej grupy.

Jakie są cele szkolenia?

 • pokazanie, jak prawidłowo prowadzić działania związane z biznesem MLM w social mediach, aby były skuteczne i prowadziły do pozyskiwania nowych osób do współpracy;
 • nauczenie, jak zbudować autorytet u swoich współpracowników, aby chętnie wykonywali i powielali pokazywane przez Ciebie działania;
 • zwiększenie o minimum 40% skuteczności Twoich aktualnie prowadzonych działań, związanych z pozyskiwaniem potencjalnych klientów/współpracowników.

Już dziś poznaj narzędzia, dzięki którym wraz ze swoim zespołem osiągniesz sukces w branży!

Kim jest twórca kursu?

Fryderyk Karzełek – założyciel i pomysłodawca Heksagon Group (w skład której wchodzą marki: Heksagon PRO, Klub 555, Gra o milion, Kluby edukacji finansowej EuroCash, Gra o marzenia) oraz twórca koncepcji sprzedaży naturalnej. Napisał wiele książek, takich jak: “Problemy są dobre”, “Sprzedaż naturalna” czy “Obudź się”, stanowiącą autobiograficzny poradnik z zakresu finansów i rozwoju osobistego.

Jako doświadczony przedsiębiorca, prowadzi liczne szkolenia, zarówno z zakresu rozwoju osobistego, jak i biznesu czy sprzedaży. Dziś jest mistrzem samodyscypliny, szerzącym ideę “13 nawyków ludzi sukcesu” i zawsze podkreśla, że życie daje nam różne wyzwania, ale to dzięki odpowiednim nawykom, jesteśmy w stanie pokonać nawet największe bariery.