fbpx

Nazywam się Barbara Lech i jestem pomysłodawczynią projektu HeksagonEDU – platformy edukacyjnej, stworzonej z myślą o Tobie. Razem z innymi trenerami, zbieram dla Ciebie w jednym miejscu kursy, szkolenia i wyzwania, które możesz przerabiać w zaciszu swojego domu tak, jak Ci wygodnie.

Od zawsze moją misją było szerzenie przekonania, że każdy może rozwinąć skrzydła i żyć na flow, na własnych zasadach. W trakcie mojej pracy coachingowej, a mam za sobą ponad 10 tysięcy przepracowanych godzin, zrozumiałam, że czasami brakuje nam kompetencji, czy nawet świadomości tego, nad czym moglibyśmy popracować.

W końcu narodziła się w mojej głowie myśl, by stworzyć miejsce, które pozwoli Ci we własnym tempie rozwijać skrzydła. A jeśli ktoś wcześniej Ci je podciął, to tutaj możesz pomóc im odrosnąć. Mogą być jeszcze większe i piękniejsze niż wcześniej, jeśli tylko tego chcesz.

Heksagon EDU to platforma wiedzy.

Pigułek wiedzy.

Każdy kurs czy szkolenie to esencja tematu. Nie za dużo i nie za mało. Tak w sam raz, by łatwo było Ci zdecydować, czy chcesz pogłębić temat. Zapraszamy do współpracy trenerów z wszystkich obszarów Heksagonu Szczęścia: finansów, permanentnego rozwoju osobistego, czasu dla siebie, relacji, zdrowia i pracy.

Nasza oferta abonamentowa gwarantuje Ci co miesiąc coś nowego, co pozwoli Ci dalej się rozwijać.Wiem, że może być Ci trudno wybrać na początku coś dla siebie. Inwestycja w swoją przyszłość wymaga nakładu czasu i pieniędzy, a tymi warto dysponować rozważnie.

Dlatego pozwól sobie pomóc! Zespół i ja, czyli trenerzy, którzy pojawią się na naszej platformie, wybrani zostali na drodze szczególnej selekcji. To pasjonaci i praktycy w swoim temacie, ludzie z doświadczeniem i wiedzą, z której możesz zacząć czerpać. Chętnie podpowiemy Ci, od czego zacząć swój rozwój.

Dostępne kursy:

SELF-CARE CZYLI JAK ZATROSZCZYĆ SIĘ O SIEBIE
Magda Daniłoś

JAK WYZWOLIĆ W SOBIE KREATYWNOŚĆ
Anna Oszajca

FUNDAMENTY LEPSZEGO SAMOPOCZUCIA I SZCZUPLEJSZEJ SYLWETKI
Łukasz Choiński

JAK PRZESTAĆ ODKŁADAĆ NA PÓŹNIEJ
Basia Lech

JAK ROSNĄĆ W SIŁĘ W TRUDNYCH CZASACH
Fryderyk Karzełek

Z PEWNOŚCIĄ DASZ RADĘ! FUNDAMENTY EMOCJONALNE TWOJEGO BIZNESU
Basia Lech

Z PEWNOŚCIĄ DASZ RADĘ! FUNDAMENTY MARKETINGOWE TWOJEGO BIZNESU
Magda Daniłoś

OPÓR – PRZYJACIEL CZY WRÓG
Basia Lech

JAK NAGRYWAĆ VIDEO I TRANSMISJE NA ŻYWO?
Anna Oszajca

WYCISZ SIĘ – JAK USPOKOIĆ UMYSŁ, CIAŁO I EMOCJE BY OSIĄGNĄĆ DOBROSTAN
Magda Daniłoś

ODPICUJ SWÓJ FACEBOOK
Anna Oszajca

Jeżeli robisz MLM, rób to przynajmniej dobrze!
Fryderyk Karzełek

Jak nagrać video CV
Anna Oszajca

Pakiet Standard

170zł

  • Abonament 1 miesiąc
  • Pełna lista kursów dostępna TUTAJ

Pakiet Premium

1020zł

800zł

  • Abonament 6 miesięcy
  • Pełna lista kursów dostępna TUTAJ

Pakiet PRO

2040zł

1250zł

  • Abonament 12 miesięcy
  • Pełna lista kursów dostępna TUTAJ

Nie odkładaj siebie na „potem”, na „kiedyś”. Pomyśl już dziś, jakim człowiekiem chcesz być za rok, jakie kompetencje pomogą Ci się rozwinąć i osiągnąć swój cel, jakim jest wymarzone życie. Pomyśl i zacznij działać!

Ja ze swojej strony obiecuję Ci, że zrobię wszystko, by dostarczane do Ciebie materiały były wartościowe i merytoryczne, a proponowani Ci eksperci – najlepsi w swoich dziedzinach.

Reszta jest w Twoich rękach!