fbpx
Heksagon PRO

Zarządzanie energią – pierwszy krok

do zwiększenia efektywności

z Fryderykiem Karzełkiem

Dowiedz się w jaki sposób zarządzać swoją energia aby osiągnąć maksymalną efektywność.

Czy chciałbyś zwiększyć swoją energię?

Odbierz ekskluzywny dostęp do nagrania wideo webinaru „Zarządzanie energią – pierwszy krok do zwiększenia efektywności”.

Zarządzanie energią – pierwszy krok do zwiększenia efektywności

Praca jest tym obszarem naszego życia, na który przeznaczamy najwięcej naszego czasu, bo aż 1/3 doby. W praktyce często zajmuje nam dużo więcej czasu. Ponieważ doba nie jest z gumy, kiedy zwiększamy ilość godzin pracy, zmniejszamy czas dostępny na inne ważne obszary naszego życia. Czas pracy nie zawsze przekłada się na ilość i jakość zrealizowanych zadań. Kiedy jesteś świadom w jakich porach dniach stajesz się najbardziej produktywny i potrafisz dostosować typy zadań do poziomu energii Twoja efektywność drastycznie wzrasta.

Dołącz do BEZPŁATNEGO webinaru, podczas którego:

✔ dowiesz się jakie zadania pochłaniają najwięcej Twojej energii,

​​​​​​​✔ nauczysz się planować zadania w sposób, który zwiększy ich efektywność,

​​​​​​​✔ poznasz efekt piły oraz techniki pozwalające na wyeliminowanie „rozpraszaczy”,

​​​​​​​✔ przekonasz się w jakich godzinach powinieneś pracować, aby osiągnąć maksymalną produktywność,

​​​​​​​✔nauczysz się kończyć wszystkie zadania,

​​​​​​​✔ pozbędziesz się poczucia „nie zrobienia niczego konkretnego” jakie czasem pojawia się na koniec dnia.

Co otrzymam zapisując się na webinar?

Fryderyk Karzełek

Fryderyk Karzełek to twórca Klubu 555, który codziennie rano o godzinie 5:55 budzi tysiące Polaków, by poprzez zmianę nawyków zmieniali oni swoje życie. Jego inicjatywa tylko w rok dotarła do ponad 2 milionów ludzi, dając im wartość, motywację i narzędzia do pracy z własnym rozwojem osobistym. Przez ponad 30 lat, jako przedsiębiorca, przeżywał wzloty i upadki, które dały mu doświadczenie i wiedzę. Dzięki temu, dziś może wspierać i prowadzić, na ścieżce rozwoju, ludzi potrzebujących wzrastać w siłę. Latem 2019 roku wyszedł pieszo ze swojego domu i przeszedł ponad 2000 km do hiszpańskiej miejscowości Santiago de Campostella, by udowodnić, że ograniczenia są tylko w naszych głowach.

Heksagon_Fryderyk_Karzelek

Odbierz swój dostęp już teraz. Nie czekaj na idealny moment, taki nigdy nie nadejdzie. Naucz się zarządzać swoją energią, tak aby zwiększyć efekty Twoich działań.

Heksagon PRO

Właścicielem marki Heksagon PRO jest Heksagon Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Mickiewicza 29 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000326312.