fbpx

Odpicuj swój Facebook

Czy wiesz, że obecnie, zanim ktoś podejmie z Tobą współpracę, zatrudniając Cię u siebie czy wykorzystując Twoje produkty lub usługi, szuka Cię w Internecie? Wielu z nas korzysta dziś z mediów społecznościowych, które służą obecnie również do kreowania swojej marki osobistej. Zdjęcie profilowe, biogram, podstawowe informacje i – przede wszystkim – rzeczy, które udostępniamy na naszej osi czasu – to wszystko się liczy. Nie każdy z nas przywiązuje jednak do tego wagę. A Ty? Jak wygląda dziś Twój Facebook? Co o Tobie mówi?

Jeśli wydaje Ci się, że Twój profil wymaga odkurzenia i zadbania o niego, to ten kurs jest właśnie dla Ciebie! Dołącz do niego, dowiedz się, jak zadbać o swój profil na Facebooku i stwórz markę, którą chcesz być – już dziś. To jak?

Obecnie samo CV i nasze dokonania coraz mniej o nas mówią, a nasi potencjalni pracodawcy czy klienci szukają o nas informacji w sieci, licząc na to, że znajdą coś, co powie im o nas więcej. Najczęściej znajdują wówczas nasze profile w mediach społecznościowych, które są prowadzone w różny sposób. Nie każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, że udostępniane przez nas treści mogą być widoczne dla każdego, w zależności od ustawień profilu. Zastanawiałeś się kiedyś, co by było, gdyby Twój pracodawca czy klient – nieważne, czy obecny, czy potencjalny – znalazł się na Twoim Facebooku?

Im lepsze wrażenie robi Twój profil – tym lepiej. Warto zadbać o to, by był on czytelny, uporządkowany i mówił o Tobie wszystko to, co chcesz przekazać każdemu, kto na niego trafi. Dobrze prowadzone media społecznościowe wpływają na kreowanie Twojej marki osobistej, a ta wpływa na Twoją pozycję na konkurencyjnym rynku.

Jesteś gotowy, by zrobić porządek na swoim Facebooku?

Co otrzymujesz, kupując ten kurs?

 • 6 lekcji w formie wideo, pełnych wartościowej, merytorycznej wiedzy i wskazówek;
 • ponad 7 godzin materiałów.

Czego się nauczysz i dowiesz, kupując ten kurs?

 • dowiesz się, na jakie informacje na Twoim profilu zwracają uwagę odwiedzający;
 • nauczysz się wybierać, co jest warte uwagi i wspomnienia, a co nie;
 • dowiesz się, jak zadbać o porządek na swoim profilu;
 • nauczysz się tak dobierać swoje treści, by robiły dobre wrażenie;
 • nauczysz się tworzyć czytelne i wartościowe treści na swoim profilu.

Co zyskujesz, kupując ten kurs?

 • zwiększone szanse na zrobienie pierwszego dobrego wrażenia na odwiedzających Twojego Facebooka;
 • oszczędność środków finansowych, ponieważ unikniesz konieczności zatrudniania kogoś z zewnątrz, by zadbał on o Twój profil;
 • rady i sugestie doświadczonego eksperta w tej dziedzinie, dzięki któremu Twój profil będzie sukcesywnie tworzył Twoją markę osobistą w sieci;
 • niezbędne wskazówki, dzięki którym nauczysz się wybierać i uzupełniać informacje o sobie w taki sposób, by przekazywać o sobie wszystko to, co może wpłynąć na nawiązanie z Tobą współpracy.

Zadbaj o swój wizerunek w sieci i świadomie buduj swoją markę osobistą od dziś!

Kim jest twórca kursu?

Anna Oszajca – trener autoprezentacji, marki osobistej, twórca video, specjalista mediów, konferansjer i dziennikarz. Jej misją jest zmieniać osoby w osobowości medialne, kreując ich wizerunek w lokalnych biznesach, społecznościach oraz social mediach.

Anna pokazuje, jak wykorzystać kamerę i swój wizerunek do tworzenia silnej marki osobistej i jak występować, żeby inni chcieli to oglądać – a następnie kupować właśnie od Ciebie.

Jeśli czujesz, że potrzebujesz medialnego boosta, masz dość obaw i ograniczeń, które dławią Cię, gdy masz się zaprezentować światu – Anna jest tym człowiekiem, który zmieni Cię z osoby w osobowość medialną.